business controller | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
30796 / 32413
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi üzetli ingatlanok bevásárlóközpontok teljeskörű üzemeltetésével foglalkozó partnercégünk növekvő csapatába keressük Business Controller kollégájukat.

Ha szeretnél egy fejlődő csapatban összetett feladatokkal találkozni, folyékonyan beszélsz angolul és van minimum két év tapasztalatod kontrollingban, jelentkezz!

tulajdonosi körnek való rendszeres, havi, negyedéves, féléves riportok elkészítése

eredménykimutatással mérleggel kapcsolatos feladatok, terv-tény elemzés

értékbecslő céggel való folyamatos együttműködés

pénzügyi tervezési feladatok

cégen belüli csapatokkal való szoros együttműködés

Elvárások / Requirements

minimum 2 év teljeskörű kontrolling tapasztalat

IFRS ismerete

magabiztos angol nyelvtudás

erős felhasználói szintű excel tudás

erős csapatjátékos attitűd

előnyt jelenthet:

szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

cafetéria

13. havi bónusz

bkv bérlet vagy parkolóhely biztosítása

szakmailag támogató csapat

Kapcsolattartó / Information

Információ:

Rátz Júlia

julia.ratz@randstad.hu