bérszámfejtő és tb ügyintéző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
27684 / 28602
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Közel 1300 fős partnerünkhöz keresünk Bérszámfejtő és TB ügyintéző pozícióba olyan kollégát, aki elhivatott szakmája iránt és csillog a szeme a közösségépítő tevékenységek lehetőségeitől!

A cég 25 éve halmozza sikereit, piacvezető az építőiparban. Mindennapi munkájukat egy újonnan átadott modern irodaházban végzik. Olyan elhivatott, lelkes, pörgős kollégát keresünk csapatukba, aki hosszútávra keresi új munkahelyét.

Feladataid lesznek:

  • teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés,
  • munkaügyi feladatok ellátása,
  • letiltások és levonások kezelése,
  • be-és kiléptetéssel kapcsolatos ügyek intézése,
  • szabadság nyilvántartás vezetése,
  • statisztikák készítése KSH és NAV felé,
  • belső adatszolgáltatások és kimutatások készítése,
  • kapcsolattartás a cégcsoport munkatársaival.

Elvárások / Requirements

Téged keressünk, ha

  • van 2-3 év releváns tapasztalatod (400-600 fő bérszámfejtése egyidejűleg),
  • bérszámfejtő és TB ügyintéző végzettséged van,
  • naprakészen tartod munkaügyi ismereteidet,
  • ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség jellemez,
  • magasszintű MS Office ismereted van , (Kulcs-Soft program ismeret előny),
  • dinamikus cégnél akarsz dolgozni, ahol a közösség érték és ehhez Te is aktívan hozzáteszel!

Amit kínálunk / Offer

Amit a cég kínál:

  • izgalmas feladatokat, szakmai kihívásokat,
  • tanulási és fejlődési lehetőséget,
  • önállóságot és egyben egy támogató csapatot,
  • kiemelkedően jó csapatszellemet, közösséget, összetartozást (sok sok csapatépítőt),
  • céges kontitermet, közös sportolási lehetőségeket,
  • versenyképes fizetést.

Kapcsolattartó / Information

Ha úgy érzed a hirdetésben megtaláltad álmaid lehetőségét, küldd el önéletrajzot és pár soros bemutatkozásod (motivációval) a következő email címre:

viktoria.kardos@randstad.hu!