bér és tb ügyintéző munkatárs - kecskemét

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kecskemét, bács-kiskun
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
26994 / 17672
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztője és szolgáltatója bér és TB ügyintéző munkatársakat keres KECSKEMÉTRE.

bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása

bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése

cafetéria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése

ügyféltámogatási feladatok ellátása

kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

TB számfejtési tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

OKJ végzettség megléte (bér és TB)

Bérszámfejtő és TB ügyüntéző szakterületen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat (KIFIZETŐHELYI is)

A feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

NEXON programok ismerete

bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Stabil, kiszámítható munkahely

Családias szervezeti kultúra

Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás

Előrelépési lehetőség

Modern, korszerű iroda

Kapcsolattartó / Information

Várom jelentkezését az alábbi elérhetőségeken:

dora.dubai@randstad.hu vagy +36 30 428 7739