ügyfélszolgálati munkatárs | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Customer Service
job type
permanent
reference number
26377 / 26996
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk egy magyar startup cég, amely felhőalapú megoldásokat kínál az ügyfelei számára. Jelenleg bővülés miatt keresnek Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba olyan kollégát, aki elhivatott az ügyfélszolgálat iránt, hosszú távon gondolkodik s szeretne egy támogató és innovatív csapatban folytatni a szakmai karrierjét.

Amennyiben csatlakozol csapatunkhoz, következők lesznek a feladataid:

  • az ügyfeleink teljes körű kiszolgálása, elsősorban e-mailen, de nem riadhatsz meg akkor sem, ha a megkeresés más online csatornán telefonon, postai úton, vagy akár személyesen történik
  • empátiával, szakmai felkészültséggel professzionálisan kiszolgálni az ügyfeleket, úgy, ahogy te is szeretnéd, fordított esetben, úgy, hogy maximálisan elégedettek legyenek
  • ügyfélkörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • a folyamatos önfejlesztés, ami alatt csak annyit értünk, hogy változások, napi információk követése, melyhez támogatást adunk
  • együttműködés az IT- és a marketing csapattal.
  • folyamatfejlesztés, kiváncsiak vagyunk javaslataidra, ötleteidre hogy lehetne még hatékonyabbá tenni a folyamatainkat

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt online ügyfélszolgálati tapasztalattal is rendelkezik, türelmes szakember módjára eléri, hogy az ügyfél, akárhogy is “érkezett”, a végén elégedetten távozzon.

Szeretnénk, ha lenne

  • legalább középfokú végzettséged
  • legalább 1-3 éves (elsősorban online) ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalatod
  • megbízható számítástechnikai ismereted
  • kiváló kommunikációs készséged (elsősorban írásban)
  • professzionális hozzáállásod
  • magabiztos angol nyelvtudásod, és kedved beszélni és írni is angolul, akkor is ha pénzügyi témában kell válaszolni

Örülönk, ha van

  • számlázási, számviteli ismereted;
  • kedved csapatban dolgozni, de önállóan menedzselni az ügyfelek problémáit

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • versenyképes fizetés
  • nyitott, közvetlen cégvezetés
  • stabil, piacvezető cég
  • kellemes, támogató munkakörnyezet, közös reggelik, tortázások, és támogató figyelem.
  • folyamatos fejlődés, magasan képzett kollégáinktól sokat tanulhatsz, és a saját érdeklődésednek megfelelően fejlesztheted magad.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekel a lehetőség kérlek kattins a "Jelentkezem" gombra!