román nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Customer Service
job type
permanent
reference number
28418 / 29476
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Kiválóan beszélsz románul? Van tapasztalatod ügyfélszolgálati területen? Szívesen kamatoztatnád tudásod egy családias vállalatnál?

Csúcsminőségű konyhai berendezéseket forgalmazó partnerünk keres kiváló kommunikációs készséggel rendelkező, pozitív gondolkodású kollégát!

Kereskedelmi / webáruház ügyfélszolgálati feladatok román nyelven

  • Ügyfél telefonhívások kezelése: tájékoztatás a termékekről, technikai segítségnyújtás, panaszkezelés
  • E-mailek kezelése
  • Beérkező megrendelések kezelése, összeállítása
  • Számlázás
  • Termékleírások fordítása új termék esetén
  • Kollégákkal történő napi egyzetetés

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú román nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép használat (e-mail, excel, online rendszerek)
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Csapatszellem, fejlődési igény, motiváltság

Előnyt jelent:

  • Diploma, felsőfokú szakképzettség vagy OKJ
  • Webáruház kezelésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat számlakezelésben, adminisztrációban
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • B típusú jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Gasztronómiához való kapcsolódás (pl. ételkészítési eljárások ismerete)

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatalos, támogató csapat - rendszeres csapatépítő programok
  • Tiszta és felszerelt munkakörnyezet
  • Önálló munkavégzés

Kapcsolattartó / Information

Tóth Csenge - csenge.toth@randstad.hu

Bacsó Borbála - borbala.bacso@randstad.hu