német nyelvű vevőszolgálati munkatárs | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Customer Service
job type
permanent
reference number
27281 / 28126
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk részére keresünk német nyelvű vevőszolgálati munkatársat budapesti lokációval.

  • német nyelvű kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal email-en és telefonon
  • rendelések feldolgozása
  • fuvarszervezés
  • garanciális szervíz problémák koordinálása
  • adminisztráció

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú német nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • releváns tapasztalat előny, de nem elvárás

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • családiás munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

reka.genov@randstad.hu