német nyelvű üzleti adminisztrátor | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Customer Service
job type
permanent
reference number
25822 / 26152
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait:

Az üzleti adminisztrátor pozíció üzleti folyamatokat támogat, több területen is, pénzügy, HR vagy customer service, egy 10-15 fős csapat tagja lennél és egy nagyobb, akár globális operáció része

Mik lennének a feladataid?

Üzleti adminisztráció vállalatirányítási rendszerben

Bejövő e-mailek, telefonok megválaszolása

Kapcsolattartás társosztályokkal és velük való együttműködés

A problémás üzleti ügyek felgöngyölítése, használhatod az eszed és a kreativitásod, hogy megoldd a problémát

Reportok, kimutatások készítése, excel varázslóként csodás táblázatok létrehozása

Elvárások / Requirements

Folyékony angol és német nyelvtudás, a nyelvvizsga nem elvárás, a lényeg, hogy tudd használni a mindennapi életben ezeket a nyelveket

Diploma vagy 3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Pályakezdőket is várunk és már tapasztalattal rendelkező jelentkezőket

A lényeg, hogy légy nyitott az újdonságokra, udvarias az üzleti partnerekkel, és támogasd a kollégáidat

Amit kínálunk / Offer

Fejlődési lehetőség és napi kihívások

Versenyképes juttatási csomag

Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Heti 1 vagy 2 nap Home Office

Támogató vezetők, barátságos csapat

Kapcsolattartó / Information

Veronika Tóth-Ihász