customer service representative | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Customer Service
job type
permanent
reference number
29159 / 30327
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Jó kommunikációs készséggel rendelkezel magyar és angol nyelven is? Érdekel az ügyfelekkel való kommunikáció? Rendelkezel tapasztalattal logisztika vagy order management terén?

Ha a válasz igen, téged keresünk!

Állat élelmezési alapanyagokat és takarmány-kiegészítőket gyártó és forgalmazó partnerünk keres Customer service representative munkatársat.

Customer service representative munkatársként az alábbi feladatokat szükséges ellátni:

  • Ügyfélkapcsolati feladatok teljeskörű ellátása
  • Megrendelések kezelése, számlázási ügyintézés
  • Értékesítési folyamatok elősegítése régiós szinten
  • Szállítmányozással kapcsolatos logisztika megszervezése
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség, 2-3 év releváns tapasztalattal logisztika és ügyfélszolgálat területeken;
  • Ügyfélorientált hozzáállás, kiváló kommunikációs készség, csapatjátékos
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Számítógépes alapismeretek (MS Office, ERP-systems)

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Családias hangulat, jó közösség

Kapcsolattartó / Information

borbala.bacso@randstad.hu