szita/flexo előkészítő | tatabánya

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tatabánya, komárom-esztergom
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
27758 / 28678
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

az egyedi igényekre szabott termékazonosítási és -jelölési megoldásokban verhetetlen partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat bővülő csapatukba Tatabányára

gyártásra előkészíteni a szitás munkákat

megfelelő sziták kiválasztása, megfelelő filmek kiválasztása, levilágítási eljárás lebonyolítása

a Flexo gépeknél a beállásoknál, és a szétszedéseknél való segítség, aktív részvétel

festékes tálak, kések cseréje, anilox berakása a nyomógépbe

festékek előkészítése, rendszerből kiadása, visszavételezése, festékkeverési eljárás lebonyolítása

filmek és szitatároló polcok lokációjának rendben tartása

IFS adatkezelés

nyomóforma hengerek tisztán tartása

nyomóformák (klisék) takarítása, szennyeződés eltávolítása

alapanyag mozgatás a gépek mellé, beleértve a beállós anyagokat is

vágó kezelése, mozgatása, tisztítása, tesztelése

megfelelő járulékos anyagok előkészítése, visszavételezése

időszakos festékleltár elvégzése

dokumentáció pontos töltése

kapcsolattartás a termelésvezetővel

a gép és annak munkakörnyezetének tisztán tartása (por- ragasztó-, illetve szennyeződésmentes)

rendszeresített egyéni védőeszközök használata

műszakváltáskor a hulladéktárolók,szélezési tárolók ürítése

papír csévek napi szintű feltöltése a flexo részlegen (gépenként)

Elvárások / Requirements

releváns területen szerzett tapasztalat

nyomdaipari vagy műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség

mechanikai, elektronikai affinitás, nyitottság a terület és a tanulás iránt

több műszakos munkavégzés vállalása

rugalmasság túlóra esetén

Amit kínálunk / Offer

versenyképes bérezés

cafeteria keret

utazási támogatás

nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

érdeklődni, jelentkezni honlapunkon vagy az alábbi elérhetőségeken lehetséges:

Gál Tímea

+3630 265 4390

timea.gal@randstad.hu