szervizmérnök / szerviztechnikus | törökbálint

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
törökbálint, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26560 / 27259
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

érdekel a fémipar? lelkesedsz a lemeztechnológia, a plazmavágás és a lángvágás iránt? értesz az elektronikához, villamossághoz?

Több, mint 20 éve működő, fémmegmunkálási területen szolgáltatást nyújtó parnerünk szervizmérnök vagy szervíztechnikus pozíciójában mindezen területek közelebb kerülnek hozzád!

Munkavégzés helye: országos

csúcstechnológiás lemezvágó és lemezmegmunkáló gépek telepítése, beüzemelése és szervizelése

nem csak kétkezi munka, de többnyire szerelni kell

új termékek ügyfélnél való teljes beüzemelési folyamatában való részvétel

kapcsolattartás az ügyfelekkel, ha szükséges

esetleges szervizigények továbbítása a vállalaton belül

utazás a karbantartási helyszínre (a szervizelési/beüzemelési projektek országszerte lehetnek)

Elvárások / Requirements

papíron ezekre van szükség:

karbantartói, üzemeltetői vagy szervízmérnöki/technikusi gyakorlat

legalább középfokú műszaki/technikusi végzettség (felsőfokú, mérnöki képesítés előny)

angol műszaki nyelvtudás (magabiztosan kommunikálj ezen a nyelven, mert az ügyfelekkel Neked kell majd egyeztetni, jellemzően telefonon)

automatizálási, elektronikai, vezérléstechnikai (Hypertherm, LANTEK, Pronest, Beckhoff) ismeretek

B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat

és hogy milyen kollégát keresek?

motiválható és nyitott személyiség

felelősségteljes, precíz és mindenek előtt önálló munkát végez

jó kommunikációs készséggel rendelkezik

ismeri a lemezmegmunkáló gépeket

a munkakörrel járó rendszeres utazás vállalja

problémamegoldásra törekszik, és szívesen fejlődik

Amit kínálunk / Offer

motiváló munkafeladatok, szakmai fejlődési lehetőség

céges autó, mobiltelefon

kiemelkedő bérezés

kiváló munkakörülmények és eszközök biztosítása

műszaki támogatás, képzés

külföldi tanulmányutak

saját ötleteiddel hozzáadott értéket tudsz teremteni

támogató csapat és vezetőség

Kapcsolattartó / Information

kérlek, csatolj önéletrajzot jelentkezésedhez, hogy a kiválasztás gördülékeny lehessen!

amennyiben kérdésed van, vagy bővebb információra lenne szükséged, keress alábbi elérhetőségeimen:

Gál Tímea

+36302654390

timea.gal@randstad.hu