szervíz mérnök/technikus | törökbálint

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
törökbálint, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26560 / 27259
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Fémmegmunkálási területen szolgáltatást nyújtó parnerünkhöz keresünk szervíz mérnök, vagy szervíz technikusi pozícióba kijáró kollégát.

Megbízónk a fémmegmunkálás területén számos szolgáltatást nyújt, ebből az egyik a csúcstechnológiás lemezvágó és lemezmegmunkáló (plazma-és lézervágó, egyengető és csiszoló) gépek telepítése, beüzemelése, és szervizelése.

A Te feladatod lesz ennek a területnek a támogatása. Részt veszel az új termékek ügyfélnél való teljes beüzemelési folyamatában, illetve Veled fognak talákozni akkor is ha bármilyen szervízigény lépne fel a gépek kapcsán. A munkád sok utazással fog járni, mert ügyfelünknek országosan vannak partnerei.

Elvárások / Requirements

karbantartói, üzemeltetői vagy szervízmérnöki/technikusi gyakorlat

mérnöki (előny) vagy technikusi végzettség

angol műszaki nyelvtudás ( legyél magabiztosan kommunikáló ezen a nyelven, mert az ügyfelekkel Neked kell majd egyeztetni, jellemzően telefonon)

automatizálási, elektronikai, vezérléstechnikai (Hypertherm, LANTEK, Pronest, Beckhoff) ismeretek

B kategóriás jogosítvány

Illetve néhány fontos tulajdonság, melyek szükségesek az ilyen munkához:

sikerorientált, ambiciózus, motiválható személyiség

képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre

jó kommunikációs készség

lemezmegmunkáló gépek ismerete

tanulásra és fejlődésre nyitott egyéniség

a munkakörrel járó rendszeres utazás vállalása

problémamegoldásra való törekvés.

Amit kínálunk / Offer

motiváló munkafeladatok

szakmai fejlődési lehetőség

külföldi tanulmányutak

következetes, ám támogató vezetők

teljesítménnyel arányos anyagi díjazás

kiváló munkakörülmények és eszközök biztosítása

műszaki támogatás, képzés

a teljesítmény kiemelkedő elismerése egy dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúra részeként, ahol saját ötleteiddel hozzáadott értéket vagy képes teremteni, és erre lehetőséget is kapsz.

Munkavégzés helye: országos

Kapcsolattartó / Information

Déri Piroska

piroska.deri@randstad.hu