projekt koordinátor | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
28765 / 29892
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A több mint húsz éve fennálló, Magyarországon meghatározó szerepet betöltő létesítményüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünkhöz keressük új kollegát PROJEKT KOORDINÁTOR pozícióba.

Dokumentumkezelés koordinálása (megrendelések, szerződések, elszámolások előkészítésének koordinálása)

Munkákkal kapcsolatos-, valamint számla egyeztetés a megrendelőkkel, partnerekkel

Ajánlatkészítés

Munkaszervezés, kivitelezők versenyeztetésének előkészítése, részvétel a kiválasztásban

Munkák nyilvántartása

Karbantartás és eseti munkalapok kezelése

Elszámolások elkészítése

Szerződéskezelés (szerződések előkészítése, státuszuk nyomon követése)

Ticketing hibakezelő rendszer támogatása, felügyelete

Elvárások / Requirements

Min. középfokú végzettség

1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Rendszerszemléletmód

Önállóság, teljesítményorientált, motivált, határozott személyiség

Jó kommunikációs, és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

Műszaki beállítottság

Amit kínálunk / Offer

Biztonság, minőség, megbecsülés, stabilitás

Stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett munkaviszony

Versenyképes bérezés

Kiemelkedő béren kívüli juttatás

Cégspecifikus tudás elsajátítása

Fejlődési lehetőség

Kihívással teli munkakör

Jól megközelíthető munkahely a belváros szívében

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy egyenesen emailben, ahol a felmerülő kérdéseket is megbeszélhetjük.

petra.szombat-toth@randstad.hu

Szombat-Tóth Petra