operátor | pilisszentiván

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
pilisszentiván, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
25479 / 11374
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Két műszakos munkarendbe, hosszútávra keresünk összeszerelő OPERÁTOR munkatársakat pilisszentiváni Partnerünk modern üzemébe, ahol összetartó csapat, színvonalas, tiszta munkakörnyezet vár.

Munkarend: hétfőtől péntekig 06:00-14.30 és 14:30-23:00

Feladatok például:

kültéri világítási berendezések részegységeinek összeszerelése;

gyártógépek kezelése;

gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség;

jó kézügyesség;

fizikai munkabírás, terhelhetőség (állómunka);

gyors, pontos munkavégzés;

munkautasítások betartása;

monotonitástűrés;

összeszerelő operátorként szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Ingyenes céges buszjárat (Esztergom, Dorog, Leányvár, Piliscsaba, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, Pilisszántó, Pilisvörösvár, Piliscsév, Üröm, Solymár, Budapest III. kerület) vagy utazási költségtérítés (100% vagy 9 Ft/km);

Juttatási csomag: alapbér + cafeteria + jelenléti bónusz + teljesítmény bónusz;

Egyéb juttatás: éves bónuszkifizetés + hűségjutalom minimum 3 éves munkaviszony után + kávé-, üdítő, vagy édességautomata hozzájárulás + hetente friss gyümölcs;

Túlóra lehetőség

Munkavégzés helye: Pilisszentiván

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni a dora.dubai@randstad.hu e-mail címen , vagy a "jelentkezés" gomb lenyomásával lehet.