operátor (határozott időre) | dunaharaszti

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
dunaharaszti, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26837 / 27507
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk dunaharaszti telephelyére keresünk azonnali belépéssel operátorokat határozott idejű munkavégzésre!

Termelési feladatok ellátása

Gépek kezelése előírásoknak megfelelően

Raktárkészlet nyomonkövetése

Mintavétel, minőségellenőrzés

Munkaterület tisztántartása

Elvárások / Requirements

Általános iskolai végzettség

3 műszakos munkarend vállalása

Gyártás területén szerzett tapasztalat; fémolvasztásban, ötvözésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Önállóság, precíz munkavégzés, pontos dokumentációkezelés

Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag :

Alapbér + műszakpótlék

Munkábajárás támogatása

Nemzetközi munkakörnyezet

Határozott idejű munkaszerződés

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezés: dora.dubai@randstad.hu e-mail címen, vagy a "jelentkezem" gomb segítségével.