operátor (dunaharaszti)

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
dunaharaszti, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
28297 / 29321
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk dunaharaszti telephelyére keresünk azonnali belépéssel operátor kollégákat paszta- és porgyártási területre!

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

PASZTAGYÁRTÁS területére:

Szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség

Gyártás területén szerzett tapasztalat

Önálló, precíz munkavégzés

Megbízhatóság, pontosság

Targonca- és darukezelői jogosítvány előnyt jelent

PORGYÁRTÁS területére:

- Szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség

- Gyártás területén szerzett tapasztalat; fémolvasztásban, ötvözésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

- Fémporgyártáshoz alkalmazott technológiai környezetben való munkavégzés

- Önállóság, precíz munkavégzés, pontos dokumentációkezelés

- Megbízhatóság, pontosság

- Targonca- és darukezelői jogosítvány előnyt jelent

- Munka nehézsége és a termelési környezet miatt jó fizikumú pályázók jelentkezését várjuk.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk:

Próbaidő letelte után kiemelkedő havi bruttó 53.000 Ft-os Cafeteria csomag, visszamenőlegesen a próbaidő idejére is

Műszakpótlék

Hétvégi túlóra lehetőség

Éves bónusz kifizetés

Hónap Dolgozója díj területenként (bruttó 45.000 Ft)

Munkavállaló ajánlási jutalom

Kávé és védőital biztosítása korlátlan mennyiségben

Munkaruha és védőeszközök biztosítása

Munkába járás támogatása a nem Dunaharasztin élők részére (gépkocsival történő

közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-a)

Csapatépítő rendezvények, közösségi rendezvények, karácsonyi parti színesítik a hétköznapok

Amit kínálunk / Offer

Milyen feladatok várnak rád?

- A gép beállítása a termelési előírásoknak megfelelően

- Fémpaszta vagy fémpor gyártása az előírt követelményeknek és határidőknek megfelelően

- A raktárkészlet és termelési adatok pontos vezetése a megfelelő rendszerekben

- A termelőfolyamat állandó figyelemmel kisérése, szükség esetén korrigálása

- Leltározásban való segitségnyújtás

- Munkaterület tisztán tartása

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet:

  • a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • e-mail-ben, önéletrajz csatolásával az alábbi címen: viktoria.egri@randstad.hu