operátor (budapest)

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
30423 / 31923
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szereztél már tapasztalatot gyártói környezetben? Szeretnél egy stabil hátterű cég munkatársa lenni? Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, olvass tovább!

Budapesti orvosi, fogászati és egyéb optikai eszközök gyártásával, előállításával foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát operátor munkakörbe.

Az álláshoz tartozó feladatok:

- pozíció specifikus feladatok ellátása: optikai egységek tisztítása, előszerelése, alkatrészek előkészítése a soron következő munkafolyamathoz a technológiai utasítások betartásával,

- a munkakörnyezet rendben tartása,

- az elvégzett munkák pontos rögzítése a termelésirányítási rendszerben, és egyéb adminisztrációs feladatok

- együttműködés a vezetővel és a munkatársakkal

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

  • 2 műszak vállalása nem probléma számodra
  • gyártói üzemben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • műszaki területen szereztél már tapasztalatot vagy érdeklődsz a terület iránt
  • optikai végzettség vagy tapasztalat
  • precizitás, kézügyesség, jó látás, monotonitás tűrés jellemez
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel

Amit kínálunk / Offer

Amit kínáluk:
- hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
- stabil, versenyképes munkabér
- az alapbéren felül prémium és cafeteria
- modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kattints a "Jelentkezés" gombra vagy küldd el nekünk az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: vanessza.stehlikne-smatko@randstad.hu