műszakvezető | felsőzsolca

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
felsőzsolca, borsod-abaúj-zemplén
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
30569 / 32124
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Felsőzsolcai partnercégünk számára keresünk műszakvezető kollégát, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • a termelési terv megvalósulásának biztosítása a mennyiségi és minőségi elvárásokkal összhangban
  • a napi termelési feladatok koordinálása, együttműködve a minőségbiztosítási és egyéb társosztályokkal
  • a termelésben felmerülő problémák kezelése
  • a termeléssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • az általad vezetett műszak tevékenységének szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • a munkavédelmi előírások betartása és betartatása, az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése, a munkavállalók oktatása
  • technológiai utasítások betartása, betartatása

Elvárások / Requirements

Amik a pozíció betöltéséhez szükségesek:

  • gyártó vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat (ideális esetben 2-3 év)
  • erősáramú vagy villanyszerelői szakképzettség (nem szükséges ehhez kapcsolódó tapasztalat)
  • folyamatos többműszakos munkarend vállalása, 4 műszakos 12 órás megszakítás nélküli munkavégzés (2 nap 06:00-18:00, 2 nap 18:00-06:00, 4 nap pihenő)
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • felelősség tudat, önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés
  • felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Juttatások:

  • Elérhető komplex juttatási csomag: bruttó 650.000-680.000 Ft-ig, mely az alábbi elemekből épül fel:
    • Alapbér
    • Mozgóbér
    • 13. havi fizetés (mely kérhető havi kifizetéssel is)
    • Cafeteria
    • Utazási költségtérítés nettó 25 Ft/km autóval történő bejárás esetén, tömegközlekedéssel teljes mértékben térítjük
  • Céges üdülési lehetőség az ország számos pontján
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Önéletrajzát kérem töltse fel a jelentkezem gombra kattintva vagy küldje el e-mail-ben az alábbi címre:

barbara.molnar@randstad.hu

+36 30 542 8673