minőségellenőr | biatorbágy

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
15054 / 14810
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A DHL Supply Chain biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

A DHL-ben minőségellenőrként a következő feladatok várnak Rád:

  • termékek ellenőrzése, válogatása,
  • termékekhez kötődő adminisztráció

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • monotonitás tűrése,
  • megbízhatóság
  • a tapasztalat nem elvárás, de ELŐNY

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Nem okoz problémát számodra a túlóra?

Jelentkezz a DHL biatorbágyi csapatába, ahol azonnal kezdhetsz!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • versenyképes órabérezés + egyéb juttatások (teljes körű tájékoztatás telefonon),
  • ingyenes céges buszjárat (Tatabánya, Bicske, Csabdi, Mány, Felcsút, Herceghalom, Budapest),
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet:

Záhoczky Zita

30/455-1136

2800 Tatabánya, Komáromi út 21.