minőségbiztosítási munkatárs | győr

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
győr, győr-moson-sopron
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26540 / 27232
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Győri telephellyel rendelkező partnerünk számára keresünk új kollégát, minőségbiztosítási területen! Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akik a leírt elvárásoknak megfelelnek! Amennyiben precíz vagy és szereted a szakmád - minőségbiztosítás - érdeklődj további részletekért elérhetőségeink egyikén. Ha szakmabeli vagy, ne hagyd ki ezt a lehetőséget! - hosszú távú és megfelelő bérezéssel rendelkező pozíció, családias és dolgozó barát környezet vár! Kezdés azonnali céges állományba!

  • A beszállított illetve a cég festőüzemében gyártott félkész-és késztermékek, kiküldésre váró késztermékek ellenőrzése mérésekkel, vizuális ellenőrzésekkel a rendelkezésre álló rajz, vevőspecifikus felületi előírások alapján.
  • Döntés az adott termék/szolgáltatás termelésbe bocsájtásának lehetőségéről illetve annak elutasításáról.
  • Az ellenőrzött termékek dokumentációjának létrehozása, kezelése, vállalatirányítási rendszerben könyvelése.
  • Problémák esetén a reklamáció jelzése és feldolgozása magyar vagy német nyelven.
  • Technológiai fegyelem és a minőségbiztosítási követelmények betartatása, ellenőrzése.
  • Költség - és selejtcsökkentő intézkedések bevezetése, nyomon követése.
  • A gyártásközi folyamatok szúrópróbaszerű vizsgálata, szükség esetén intézkedések bevezetése.
  • ISO 9001:2015 és a ISO 14001:2004 szabvány előírásainak betartása, belső és tanúsító auditoknál felkészülésben való részvétel.

Elvárások / Requirements

  • Szakképzettség: műszaki szakképzettség/technikus
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás írásban és szóban is
  • Gyakorlat az adott munkakörben, különösen méréstechnikában
  • Rajzolvasás, felületek megítélésében tapasztalat
  • Lemezmegmunkálási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • piaci versenyképes bérezés
  • alapbéren felüli juttatások: cafetéria (havi bruttó 40 000 Ft), havi prémium telj. alapján ( max. bruttó 60 000 Ft),
  • bejárási támogatás
  • azonnali, hosszú távú álláslehetőség, határozatlan szerződéssel
  • továbbképzési lehetőség
  • családias, dolgozóbarát környezet
  • multinacionális vállalati háttér

Kapcsolattartó / Information

timea.huppauer@randstad.hu

06/30-258-1027