magasemelésű targoncavezető | biatorbágy

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
5756 / 5512
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A DHL Supply Chain biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

A DHL-nél magasemelésű targoncavezetőként az alábbi feladatokat kell elvégezned:

  • anyagmozgatás targoncával,
  • áru rendezése,
  • raktár rendben és tisztán tartása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány (3312, 3313, 3324),
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • min. 8 általános iskolai végzettség,
  • megbízhatóság.

A felvételi során számítanod kell próbatargoncázásra.

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Nem okoz problémát számodra a túlóra?

Jelentkezz a DHL biatorbágyi csapatába, ahol azonnal kezdhetsz!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • alap órabér + műszakpótlék + jelenléti bónusz,
  • EXTRA BELÉPÉSI BÓNUSZ
  • 3 hónap után cafetéria,
  • ingyenes céges buszjárat (Tabajd, Felcsút, Bicske, Csabdi, Mány, Zsámbék, Biatorbágy vasútállomás, Vértesszőlős,Tatabánya, Herceghalom),
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Németh Lilla

+36 30 540 0459

2800 Tatabánya, Komáromi út 21. (Randstad iroda)