komissiózó | üllő

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
üllő, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
30492 / 32017
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Európa egyik vezető élelmiszer-logisztikai céghálózatának üllői raktárába keresek agilis és határozott SZÁRAZ raktár részre  kollegát!

Áru összekészítés

Áruátvételhez kapcsolódó raktári adminisztratív feladatok elvégzése

Anyagmozgató gépek szakszerű működtetése

Bértárolt termékek kezelése

Raktári rend fenntartása

Elvárások / Requirements

Vezető állásos targonca engedély, bármelyik más targonca előny!

Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapaszlatat

Nagyfokú gondosság és megbízhatóság

Megbízható és felelősségtudatos személyiség

Amit kínálunk / Offer

Stabil, hosszú távú lehetőség

Versenyképes alapbér

Bejárás támogatás

Intenzív betanulási időszak biztosítása

Folyamatos szakmai fejlődés egy fiatal nemzetközi csapatban

Munkaruha biztosítása

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy egyenesen emailben, ahol a felmerülő kérdéseket is megbeszélhetjük.

petra.szombat-toth@randstad.hu

Szombat-Tóth Petra