hidaulikus nehézgép szerelő | zagyvaszántó

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
zagyvaszántó, heves
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
27452 / 28312
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú partnercégünk műszaki végzettségű kollégát keres nehéz munkagépek helyszíni szervizelésére, illetve gépjavítással kapcsolatos feladatok elvégzése.

Műszaki végzettséggel rendelkezel és a hobbid a szerelés?

Igazi ezermesternek gondolnak mások?

Van tapasztalatod hidraulikus szivattyúk, hidromotorok, munkahengerek szét- és összeszerelésében, javításában?

Olvass tovább, lehet, hogy téged keresünk!

  • mobil hidraulikus gépek hiba megállapítása, alkatrész igény meghatározás javításhoz,
  • fődarabok műhelykörülmények között való javítása,
  • rossz egységek helyszíni leszerelése, javított egységek visszaszerelése, beszabályozása,
  • egyszerű gépészeti mérések elvégzése, dokumentálása.

Elvárások / Requirements

  • műszaki középfokú végzettség releváns területen (gépész, mechatronika, mezőgazdasági gépszerelő),
  • hidraulika és/vagy gépjavítás területén szerzett tapasztalat,
  • jó problémamegoldó készség,
  • utazási hajlandóság belföldön (eseti jelleggel külföldön),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • hosszú távú elkötelezettség.

Amit kínálunk / Offer

  • családias munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés,
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzés,
  • utazási támogatás.

Kapcsolattartó / Information

nora.hircsu@randstad.hu