gyártósori operátor | székesfehérvár

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
székesfehérvár, fejér
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26527 / 25939
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító multinacionális partnercégünk számára keresünk gyártósori operátor kollégákat 12 órás folyamatos vagy 3 műszakos munkarendbe.

Feladataid lesznek:

- gépek kiszolgálása

- mérések elvégzése

- alkatrészek összeszerelése

- dokumentálás

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség

- gyártásban szerzett tapasztalat

- 12 órás folyamatos vagy 3 műszakos munkarend vállalása

- monoton állómunka végzése

Amit kínálunk / Offer

Operátor kollégákat keresünk székesfehérvári partnercégünk számára.

Ha szeretnél egy hosszútávú, biztos munkahelyet, jelentkezz!

Nálunk 12 órás folyamatos és 3 műszakos (napi 8 órás, 5+2) munkarend is választható.

Döntsd el Te, milyen beosztásban dolgoznál!

Amit kínálunk:

- munkatapasztalattól függő alapbér

- kiemelkedő műszakpótlék

- cafetéria már a belépés napjától

- melegétkezési lehetőség és hozzájárulás

- bejárás támogatása (ingyenesen igénybevehető céges buszjáratok, távolsági busz esetén 100% visszatérítés, autóval való bejárást nettó 15 Ft/km támogatjuk)

- jól követhető munkarend

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Petruch Fanni

fanni.petruch@randstad.hu

+36 30 981 0013