géplakatos | gyál

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyál, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
28002 / 28981
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Stabil munkahelyet keresel? Jelentkezz hozzánk GÉPLAKATOS munkakörbe Gyálra, háztartási és autóipari alkatrészeket gyártó partnerünkhöz.

Milyen feladatok várnak rád?

- termeléshez kapcsolódó gépek (elsődlegesen excenter présgépek) és perifériák karbantartása, szükség esetén javítása

- egyedi eszközök, berendezések megtervezése megvalósítása

- pneumatikus rendszer karbantartása

- esetenként egyéb termeléshez kapcsolódó feladatok

Elvárások / Requirements

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

- géplakatos végzetség és tapasztalat

- alapos, felelősség teljes munkavégzés

Előnyt jelent:

- présüzemben géplakatos vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- pneumatikai ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- juttatási csomag: alapbér és cafeteria, évente kétszer bónusz lehetőség

- egy stabil, megbízhatóan működő munkahely

- érdekes, változatos munkakör és szakmai fejlődési lehetőség

- időben érkező fizetés

- jó munkakollektíva

- 1 műszakos munkarend (munkaidő H-P: 6 14:30)

- határozatlan időre szóló munkaviszony

- az üzem BKV buszjárattal is könnyen megközelíthető

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet:

- a +36 30 539 1357 telefonszámon

- a viktoria.egri@randstad.hu e-mail címen

- vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva