gépkezelő | vecsés

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
vecsés, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
16755 / 16511
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél egy pörgős munkát? Jó műszaki érzékkel rendelkezel és szereted a tisztaságot? Pontos és precíz vagy?

Élelmiszeriparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk gépkezelőket két műszakban. A munkavégzés helye Vecsés

a gépek szét-, összeszerelése

gépek beállítása és teljes körű üzemeltetése

gyártásközi mérések elvégzése

termékek jelölése

A munka pörgős, nem szükséges egy helyben állni. A gépek felügyelete kihívást jelent, van hova fejlődni.

Elvárások / Requirements

pontos munkavégzés

pro-aktivitás, nyitottság az újdonságok megismerésére

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

az élelmiszergyártásból adódó higiéniai szabályok betartása

hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny

2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

versenyképes juttatási csomag

fejlődési lehetőség

családias csapat

modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Kapcsolattartó: Déri Piroska

piroska.deri@randstad.hu