gépkezelő karbantartó | dunaharaszti

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
dunaharaszti, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
9764 / 9520
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Dunaharaszti telephellyel rendelkező, nemzetközi partnerünk GÉPKEZELŐ KARBANTARTÓ munkatársakat keres.

INGYENES céges buszjáratok Budapestről, Csepelről, Szigetalomról, Szigetszentmiklósról!!!

Automata palackozó berendezések kezelése

Karbantartási feladatok ellátása

Minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, betartása

Berendezések tisztán és rendben tartása

A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

befejezett 8 osztályos általános iskolai végzettség

2-3 év termelésben szerzett tapasztalat

remek problémamegoldó képesség

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

folyamatos, de kiszámítható műszakrend vállalása (3*12 óra)

Előny:

műszaki területen szerzett szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség

élelmiszeripari tapasztalat, palackozóüzemi gyakorlat

angol vagy német alapfokú nyelvtudás

műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripai végzettség

Amit kínálunk / Offer

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes juttatási csomag:

alapbér + bónusz + kiemelt műszakpótlék + cafeteria + magán orvosi ellátás + családi rendezvények

céges buszjáratok

bejárási támogatás

Kapcsolattartó / Information

Dubai Dóra

+3630 428 7739

dora.dubai@randstad.hu