gépész üzemeltető | maklár

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
maklár, heves
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26449 / 27096
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató maklári partnerünk számára keresünk Gépész üzemeltetőt. Partnerünk a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat.

Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:

  • Épületgépészeti rendszerek kezelése
  • Légtechnikai berendezések
  • Csővezeték rendszerek
  • Klíma berendezések
  • Épületcsoportok egyéb műszaki, technikai berendezései

Elvárások / Requirements

Minimum szakmunkás iskolai végzettség

Számítógépes ismeretek (MS Office)

Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

 „B” kategóriás jogosítvány

Emelőgépkezelői, targoncavezetői engedély

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat

Multinacionális hátteret

Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására

Számítható, tervezhető munkarendet

Kapcsolattartó / Information

bianka.marjan@randstad.hu