elektrotechnikus | rétság

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
rétság, nógrád
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
28676 / 29786
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A négy kontinensen is gyárakat üzemeltető vállalat zöldmezős beruházásban felépülő új üzemében flexibilis csomagolóanyag gyártással foglalkozik, Európában elsőként és egyedüliként.

Az elektronika területén dolgoztál eddig, és rendelkezel több éves tapsztalattal is? Amennyiben a kérdések alapján magadra ismersz, olvass tovább.

felelős a javítási munkák elvégzéséért és elektronikai gépek karbantartásáért a termelés egész területén.

felelős az összes munkaeszköz és felszerelés tisztán tartásáért, és a javítási munkák elvégzéséért a legjobb tudása szerint.

Elvárások / Requirements

legalább 1-3 éve hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

számítóges ismeretek felhasználói szintű ismerete

angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

versenyképes fizetés

szakmai fejlődési lehetőség

modern technológiák és munkakörnyezet

stabil, nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy egyenesen emailben, ahol a felmerülő kérdéseket is megbeszélhetjük.

petra.szombat-toth@randstad.hu

Szombat-Tóth Petra