csőszerelő | győr

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
győr, győr-moson-sopron
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26417 / 27057
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató győri partnerünk számára keresünk csőszerelő kollégákat. Partnerünk a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat.

Amennyiben örömmel csatlakoznál ehhez a dinamikus, fejlődő csapathoz várjuk jelentkezésed vagy érdeklődésed.

Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:

  • Csővezeték rendszerek,
  • Szociális épületcsoportok berendezései
  • Hidegvízes rendszerű klíma berendezések
  • Légtechnikai berendezések
  • Ipari kapuk

Elvárások / Requirements

  • Szakmunkás végzettség (géplakatos)
  • Karbantartási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendet

Kapcsolattartó / Information

Önéletrajzod, jelentkezésed várjuk email címünkre is

tatabanya@randstad.hu

Telefonon: +36/30-258-1027