vezetői asszisztens | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
27087 / 27893
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Vezetői asszisztens tapasztalattal rendelkezel, és igazán meg is találtad magad ebben a munkakörben? Már csak a tökéletes munkáltatót keresed, ahol egy céltudatos, vezetőt támogathatsz, aki visszajelzésekkel segíti elő a közös munkátokat? Angolul is magabiztosan kommunikálsz?

Szerintem segíthetünk megtalálni a karriered következő lépcsőfokát!

Vezetői asszisztensként a következő feladatokat kellene ellátnod:

-Naptárkezelés

-Utazásszervezés (szállás, repülőjegy, taxi)

-Rendezvényszervezés

-Találkozók szervezése, ezeken való részvétel és jegyzetelés

-Prezentációk, kimutatások készítése

-Határidők, feladatok, folyamatok monitorozása, határidők betartatása

-Partnerekkel, társosztályokkal való kapcoslattartás (telefonok és levelezés kezelése)

-Ajánlatok, szerződések előkészítése

-Beérkező posta kezelése, iktatása

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges:

-Az elmúlt 5 évben min. 1-3 év vezetői asszisztens tapasztalat

-Felsőfokú végzettség

-MSOffice magabiztos ismerete

-Magabiztos angol nyelvtudás (professzionális közegben, szóban és írásban egyaránt használandó)

-Kiváló szervező és problémamegoldó készség

-Precizitás, pontosság

-Diszkréció, megbízhatóság

-Rugalmasság és terhelhetőség

A pozíció betöltéséhez előny:

-B kategóriás jogosítvány

-Angol nyelven végzett korábbi munka/ külföldi tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit munkádért cserébe kínálnak:

-Modern iroda, igényes munkakörnyezet

-Változatos, dinamikus feladatkör, lehetőség bepillantást nyerni a cég működésébe, és annak szerves részét képezni

-Stabilitás, kiszámíthatóság

-Parkolóhely biztosított

-Saját konditeremmel rendelkezik az iroda

-Bónuszlehetőségek

-Céges telefon és laptop

-Versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Information

Ha úgy érzed jól illene hozzád ez a lehetőség, kérlek jelentkezz magyar nyelvű, fényképes önéletrajzoddal a csenge.toth@randstad.hu email-címen, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva!