részmunkaidős irodavezető | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
27340 / 28181
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Amerikai hátterű partnerünk 15 fős irodájába keressük részmunkaidős Irodavezető munkatársukat.

Pénzügyi végzettséggel rendelkező, vagy ezen a területen jelenleg is tanuló pályakezdők jelentkezését is várjuk! :)

  • az iroda működésének zavartalan biztosítása
  • beszerzések intézése
  • posta, csomagok kezelése
  • pénzügyi feladatokban való részvétel:
  • számlák kezelése, iktatása
  • könyvelővel való kapcsolattartás
  • banki utalások
  • auditok támogatása
  • karbantartókkal való kapcsolattartás
  • rendezvényszervezés, ügyféltalálkozók támogatása

Elvárások / Requirements

  • min. középfokú pénzügyi végzettség VAGY pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • precízitás

Amit kínálunk / Offer

  • heti 20 órás rugalmas munkavégzés
  • pénzügyi területen tapasztalatszerzés, tanulási lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • lokáció: 11. kerület

Kapcsolattartó / Information

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz az alábbi címen: reka.nemeth@randstad.hu, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.