részmunkaidős irodai asszisztens | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
30682 / 32278
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Multinacionális háttérrel rendlkező műszaki területen tevékenykedő ügyfelünk keresi talpraesett részmunkaidős asszisztensét a II. kerületbe.

Ha frissdiplomásként szeretnél tapasztalatot szerezni, vagy a munkaerőpiacra szeretnél visszatérni egy rugalmas, de komplex munkakörbe, ahol még az angol nyelvtudásod is napi szinten kamatoztathatod, ez a lehetőség Neked szól!

  • Az iroda üzemeltetéséhez szükésges adminisztratív és beszerzési feladatok

  • A vezetők utazásainak szervezése, hotelfoglalások intézése

  • Külföldi küldemények esetén a vámmal kapcsolattartás, vám adminisztráció intézése

  • Határidők betartása és betartatása

  • Külföldi marketing csapattal való kapcsolattartás, tartalmak feltöltése, szakmai újságban megjelenés szervezése

  • Számlázási feladatokban történő segédkezés

  • EHS ügyintézés

Elvárások / Requirements

Proaktív, motivált és tanulásra nyitott pályakezdők vagy karrierjüket folytatni kívánók jelentkezését egyaránt várjuk!

  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Haladó MS Office ismeret
  • BSc/BA végzettség üzleti tanulmányok terén vagy a releváns területen folyamatban lévő tanulmányok.
  • Folyékony angol nyelvismeret

Amit kínálunk / Offer

  • Rendkívül rugalmas munkaidő: munkavégzés 9:00-17:00 között egyéni megbeszélés/prefernciák szerint heti 20/30 órában
  • Hibrid munkavégzés (akár heti 2-3 nap home office)
  • Laptop és mobiltelefon
  • Egy 7 fős csapat értékes tagja lehetsz egy Magyarországon frissel alakult multinacionális vállalatnál