recepciós | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
28760 / 29776
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

11. kerületi partnerünk 1000 fős nyüzsgő irodájának recepciós pozíciójára várjuk jelentkezésed, ha talpraesett és találékony vagy, valamint szívesen használnád magabiztos angol nyelvtudásod nap, mint nap.

Feladataid lesznek:

  • Vendégek fogadása, beléptetése
  • Beérkező telefonhívások, e-mailek fogadása, továbbítása
  • Naptár-kezelés
  • Tárgyalók foglalása
  • Kulcskezelés
  • Irodai rend felügyelete tárgyalók előkészítése, catering szervezése
  • Futárrendelés, küldemények átvétele és iktatása
  • Taxirendelés
  • Kapcsolattartás hivatalokkal, szolgáltatókkal
  • Az iroda gördülékeny működésének segítése
  • Postakezelés
  • Kártyakiadás
  • Takarítószemélyzet felügyelete, koordinációja
  • Iroda rendjének biztosítása

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

  • minimum 1 év irodai/szállodai/éttermi recepciós, vagy pácienskoordinátor tapasztalattal rendelkezel
  • aktív, tárgyalóképes az angol nyelvtudásod, német nyelvtudás előny
  • nem okoznak gondot az MsOffice programok
  • pontos, precíz, és a munkádra és környezetedre igényes vagy
  • magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban, valamint nem ijedsz meg a kihívásoktól sem
  • talpraesetten kezeled a váratlan helyzeteket és a magas pozíciójú vendégeket
  • ügyfélorientált szemlélet jellemez
  • hosszú távon el tudod képzelni magad recepciós szerepkörben

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget és sok fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • egy jó hangulatú, támogató közegben fogsz dolgozni, ahol a multinacionális vállalati kultúra jellemző
  • az alapbéreden felül többek között cafeteria-t, BKV bérlet térítést, év végi bónusz és nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk számodra

Kapcsolattartó / Information

Ha magadra ismertél a leírásban, küldd el friss önéletrajzodat a csenge.toth@randstad.hu email címre, vagy a jelentkezés gombra kattintva!