oroszul beszélő szakmai asszisztens | paks

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
paks, tolna
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
29030 / 30208
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Вы говорите пo Русски?

Paksi partnerünk  atomerőművek építése és működtetése, nukleáris fűtőanyagok és egyéb radioaktív anyagok kereskedelme és exportja területén világ szinten kimagasló helyen szerepel.

Ha rendelkezel egészségügyi végzettséggel, magabitosan beszélsz oroszul és szeretnéd is napi szinten használni nyelvismeretedet,  jelentkezz partnerünk szakmai asszisztens álláslehetőségére!

  • az egészségügyi tanácsadó munkájának adminisztratív támogatása
  • beszámolók, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés
  • ügyfél, eset-nyilvántartás vezetése, adminisztratív feladatok elvégzése
  • határidők, időpontok számontartása,
  • dokumentumok, nyomtatványok előkészítése, fénymásolás, lefűzés
  • adatok feltöltése és karbantartása a belső dokumentációs rendszerben
  • részvétel a team üléseken, megbeszéléseken, jegyzőkönyv vezetése
  • folyamatos kapcsolattartás a betegbiztositó partnercéggel – kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • szükség esetén részvétel szakmai programokon, előadásokon, edukációs programokon: technikai, előkészítési munkákban való részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Relokáció Paksra (lakhatás biztosított)
  • Középfokú egészségügyi végzettség
  • Orosz nyelvtudás (legalább középfokú)
  • Együttműködési készség más területek képviselőivel
  • Csapatmunkára való képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosság, precizitás, talpraesettség, szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • MSOffice
  • Kommunikatív, kedves, empatikus, türelmes személyiség

Előny:

  • 1-3 év irodai / adminisztratív/ ügyntézői területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • OKJ végzettség szociális vagy egyéb más segítői/szervezői/ügyintézői területen
  • Projektek megvalósításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Lakhatási támogatás
  • Kiegészitő egészségbiztositási csomag
  • Jó munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő állás
  • Fejlődési lehetőség- tréningek, kurzusok, nyelvtanulás támogatása
  • Jó munkahelyi közösség, jó csapat
  • Nemzetközileg elismert, hiteles szervezet tagja lehetsz
  • A szervezet stabil, hosszú távú jelenléte a szektorban

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, kattints a "Jelentkezem" gombra, vagy küldd el fényképes orosz ÉS magyar nyelvű önéletrajzod a csenge.toth@randstad.hu email címre!