irodavezető | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
27772 / 28694
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Tapasztalt Irodavezetőnek tartod magad? Szívesen folytatnád karriered egy dinamikusan fejlődő vállalatnál? Változatos, izgalmas feladatokat kínál ügyfelünk Irodavezetői pozíciója.

  • iroda rendben tartása, irodaszerek rendelése, irodai ügymenet szervezése
  • megrendelések, szerződések előkészítése és folyamatkövetése
  • teljesítések és számlázások rendszeres nyomon követése
  • szállítólevelek és számlák ellenőrzése, iktatása
  • kimutatások, statisztikák, jelentések készítése
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • postai teendők ellátása
  • recepciós kolléga koordinálása

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3-5 év tapasztalat irodavezetői pozícióban
  • magabiztos angol nyelvismeret (egyéb idegen nyelv ismerete előny, de nem feltétel)
  • erős számítógépismeret, felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • szervezőkészség, logikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs és problémamegoldókészség
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk / Offer

  • változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • versenyképes juttatási csomag, teljesítményértékelési rendszer
  • színvonalas munkakörnyezet, kellemes légkör, fiatalos, összetartó csapat
  • egészség- és környezettudatos szemlélet

Kapcsolattartó / Information

Győry-Németh Réka

reka.nemeth@randstad.hu