irodavezető | biatorbágy

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, pest
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
27429 / 28291
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Tapasztalt irodavezetőnek tartod magad? Szívesen kamatoztatnád tudásod egy dinamikusan fejlődő vállalatnál? Biatorbágyon vagy a közelében laksz, esetleg nem okozna gondot az ingázás?

Amennyiben igen a válasz, olvasd el a részleteket parterünk Irodavezetői pozíciójáról.

  • iroda rendben tartása, irodaszerek rendelése
  • HR feladatok ellátása: munkaszerződések elkészítése, ajánlat összeállítása, szerződések aláírása
  • autó- és telefonflotta kezelése (benzinkártyák, pályamatrica, biztosítás)
  • recepciós kolléga koordinálása
  • rendezvények szervezése
  • utazásszervezés

Elvárások / Requirements

  • min. 2 év tapasztalat irodavezetői pozícióban
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • HR feladatokban szerzett tapasztalat előny
  • Office 365 magasszintű ismerete
  • kiváló szervezői és kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • precizitás
  • önállóság
  • proaktivitás
  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk / Offer

  • piacvezető, dinamikusan fejlődő, stabil munkáltató
  • versenyképes fizetés, benzintámogatás
  • fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz a reka.nemeth@randstad.hu email címen, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.