irodai adminisztrátor | budaörs

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
30683 / 32287
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Logisztikai szolgáltatóként működő partnerünk részére keresek irodai adminisztrátort budaörsi irodájukba. Ha közel állnak hozzád a számok és a táblázatok, vagy ha csak heti 20-30 órát tudsz vállalni, de hosszú távon akár karriert is keresel, akkor érdemes jelentkezned!

És milyen feladatok várnak?

A vevőszolgálat kapcsán szállítóleveleket kell archiválni, postai küldeményeket intézni, a logisztikai díjakat rögzíteni a Vállalatirányítási Rendszerben. Ezen túlmenően esetleges promóciók rögzítése vagy reklamáció elküldése a raktárnak ellenőrzésre, és ezzel kapcsolatos ügyintézés.

A beszerzés területéhez tartozóan az EKAER-ek zárása, napi lista készítése, számlák vezetése Excelben, valamint azok feldolgozása.

Elvárások / Requirements

Ehhez szükséged lesz:

- legalább középfokú végzettségre (gimnáziumi vagy esetleg felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás)

- angol nyelvismeretre (levelezéshez vagy rövidebb beszélgetésekhez, középfokú tudásra pontosabban)

- MS Office felhasználói szintű ismeretére (ez jól jön a számok, szállítólevelek és számlák kezelésekor)

- ha ismersz bármilyen vállalatirányítási rendszert, az csak előny, de nem várjuk el

- jó kommunikációs készség, mert több területtel szükséges kapcsolatot tartani

- csapatjátékos hozzáállásra (szolgáltatóként összedolgozik mindenki az ügyfelekért)

- valamint precíz és pontos munkavégzésre

Amit kínálunk / Offer

- kis csapat, összetartó közösség

- ismert márkák támogatása, beláthatsz a kulisszák mögé

- adminisztratív feladatok

- előrelépési lehetőség vállalaton belül

- cafeteria, utazási támogatás

Kapcsolattartó / Information

várom jelentkezésed, vagy ha érdeklődni szeretnél a részletek felől, akkor az alábbi elérhetőségen szívesen adok további információt:

timea.gal@randstad.hu