asszisztens kínai nyelvtudással | tass

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tass, bács-kiskun
job category
Assistance / reception
job type
permanent
reference number
30689 / 32297
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Multinacionális partnerünk - akik egy jelentős beruházás egyik meghatározó szereplője - új és bővülő csapatába keresünk Asszisztens kollégát azonnali kezdéssel.

  • Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása
  • Kínai vezetők támogatása személyi asszisztenciát érintő feladatokban (pl. hivatali ügyintézés, beszerzések, postai ügyintézés, ingatlanokkal kapcsolatos ügyintézés)
  • A kínai és magyar felek közötti kommunikáció támogatása kínai és magyar nyelven
  • Munkavégzés helye: Tass (a cég tud szállást biztosítani, de ha naponta szeretne ingázni pl. Budapest és Tass között, akkor céges autót biztosítanak erre a célra).

Elvárások / Requirements

  • Minimum középszintű végzettség
  • Legalább felsőfokú  kínai nyelvtudás
  • Legalább felsőfokú magyar nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, proaktív, rugalmas, alázatos személyiség
  • Pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

  • Részvétel egy kiemelkedő, nagy volumenű nemzetközi projektben
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Igény esetén szállás biztosítása
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Előrelépési lehetőség fordító/tolmács pozícióba

Kapcsolattartó / Information

Ligeti Ádám

adam.ligeti@randstad.hu