könyvelési csoportvezető | biatorbágy

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, pest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
30380 / 31862
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol a kollégák összetartóak és szeretik a munkájukat? Szeretsz projektekben részt venni és szakmai iránymutatást adni?

Ügyfelünk több mint 4000 fős csapata minden nap azért dolgozik, hogy a nap végén mindenki elégedetten térjen haza. Büszkék rá, hogy kölcsönösen tudják egymást motiválni és a együtt sikereket elérni. Most könyvelési területen van lehetőséged részese lenni egy olyan csapatnak, ahol a jó hangulat és megbecsültség garantált!

A feladataid a következők lesznek:

  • egy költségszámla-könyvelői és egy pénztár-elszámoltatási csoport operatív tevékenységének szakmai
    irányítása, ellenőrzése
  • bejövő költségszámlák könyvelésének ellenőrzése
  • kimenő számlázáshoz készülő továbbterhelési feladások ellenőrzése
  • bejövő fizetési felszólítások, egyenlegközlők kezelésének koordinálása
  • analitikák, egyeztetések, jelentések készítése
  • aktív részvétel a zárási folyamatokban, hatósági ellenőrzésekbenfőkönyvelő helyettesítése
  • projektekben való részvétel

Elvárások / Requirements

Téged keresünk ha:

  • folyékonyan beszélsz angolul és/vagy németül
  • felsőfokú szakirányú és mérlegképes könyvelői végzettséged van
  • ideális esetben 2 év koordinációs/szakmai vezetési tapasztalatod van
  • magabiztosan használod az MS office-t
  • SAP ismeret előny
  • szeretsz részt venni a napi operatív feladatokban
  • elkötelezett, dinamikus és rugalmas személy vagy
  • szenvedélyesen szereted a szakmád

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes csatlakozni a csapathoz?

  • Versenyképes fizetés - a cég aki nem csak az inflációt követi le, de a lojalitásod is díjazza
  • Céges laptopot és telefont kapsz
  • Heti 2 nap home office dolgozhatsz, a többi napon pedig egy modern open officeban a szűk csapatod körében
  • Rugalmasan alakíthatod a napod a törzsidőnek köszönhetően
  • Ingyenes nyelvi tréningeken vehetsz részt
  • Nemzetközi csapat tagjaként nemcsak a szakmai tudásod tarthatod frissen, de a nyelvismereteid is
  • Stabil, összeszokott csapatot fogsz koordinálni, akik példaképként tekintenek rád
  • Jól ismert márka és nagy presztizsű cég csapat értékes tagja lehetsz

Kapcsolattartó / Information