targoncás | üllõ

posted
contact
anna erdődi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
üllõ, pest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
116531 / 21752
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Üllői partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:
TARGONCÁS

- Raktári anyagmozgatás, kitárazás, betárazás
- Raktár rendben tartása
- Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
- Áruösszekészítés
- Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
- Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások / Requirements

- 2 műszakos munkarend vállalása (H-P 6:00-14:00 és 14.00-22.00)
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Egészségügyi alkalmasság
- Érvényes targoncás jogosítvány magasemelős (3324) és tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- hosszú távú munkalehetőség
- Br. 200.000 Ft alapbér + műszakpótlék
- cafeteria próbaidő után br. 35000 Ft / hó
Közlekedés:
-céges busszal (Csemő-Cegléd-Ceglédbercel-Albertirsa-Pilis-Monor-Vasad településeket érinti),
- volánbusszal, ennek a 86%-át térítik,
- gépkocsis bejárás 15 Ft/km-es támogatással

Kapcsolattartó / Applications

Anna Erdődi
+36 30 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu