raktáros, targoncás | budapest

posted
contact
dóra száraz, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
130538 / 21368
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Targoncás, komissiózó munkatársat keresünk Káposztásmegyerre irodaszer logisztikai központba. Vezetőállásos targonca tapasztalattal.

2 műszakos munkarend. 1 hét délelőtt 6-tól 14-ig, 2 hét délután 14-től 22-ig. Hétfőtől péntekig.
Beérkezett termékek betárolása. Megrendelések kigyűjtése targoncával, PDA-val esetenként kézi mozgatással.
Csomagolás, egységrakomány képzés

Elvárások / Requirements

Szakmunkás végzettség és/vagy érettségi
Vezetőállásos targonca tapasztalat és jogositvány
Előnyt jelent egyéb targoncatípuson szerzett tapasztalat
2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

Versenyképe jövedelem: bruttó 260000 + műszakpótlék
Túlóra lehetőség
Modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Dóra Száraz
+36 30 190 9694
dora.szaraz@randstad.hu