gyártósori operátor | eger

posted
contact
nóra hircsu, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
eger, heves
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
118718 / 21921
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Egri partnerünk Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A szerelési tervek alapján a gépek beállítása, a
 szerelési folyamatok elindítása, felügyelete és az
automatikus kalibrálások elvégzése
 Az alkatrészlisták karbantartása az ellenőrzőlista
szerint
 Anyagmozgatás
 A munkafolyamatok felfüggesztése, leállítása hibák,
zavarok észlelése esetén
 A gépek karbantartása és tisztítása a karbantartási
terveknek megfelelően, a munkaterület
tisztántartása

Elvárások / Requirements

 Minimum 8 általános iskolai végzettség (szakmunkás végzettség, vagy fémipari/autóipari tapasztalat előny)
 Lelkiismeretes munkavégzés,
 Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság,
 Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság,
 Csapatban való együttműködés,
 Gyártási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

 Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai
tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
 Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív
munkakörnyezetet
 Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat
és nyelvtanfolyamot
 Teljesítményhez igazodó versenyképes
jövedelmet és prémiumot
 Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári
hozzájárulást
 Étkezési támogatást
 Különböző sportolási lehetőségeket
 Iskolakezdési támogatást
 Vállalati óvodát
 Szervezett céges járatok Ózd és Tiszafüred felől.

Kapcsolattartó / Applications

Hircsu Nóra
nora.hircsu@randstad.hu