épületgépészeti karbantartó | budapest

posted
contact
anna erdődi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
107740 / 20929
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

X. kerületi gyógyszergyártó partnerünk részére keresünk Karbantartó munkatársat keres épületgépészeti rendszerekhez!

• Gőz-kondenz rendszerek, kazántápvíz előkészítő rendszerek, ipari és ivóvíz hálózatok, szennyvíz-semlegesítő telepek, épületgépészeti rendszerek, távvezetékek tervszerű megelőző karbantartása; Szakszerű üzemzavar elhárításban való részvétel;

• Feladatok előírás szerinti dokumentálása.

Elvárások / Requirements

• Központi fűtés és csőhálózat szerelő végzettség; vagy

• Vízvezeték és központi fűtés szerelő végzettség; vagy

• Gázvezeték és készülékszerelő végzettség;

• Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;

• Precizitás és minőségi munkavégzés;

• Releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

• stabil, hosszú távú munka
• versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Anna Erdődi
+36 30 628 9964