szimulációs mérnök(r&d, e-mobility) | szombathely

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szombathely, vas
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
29223 / 30453
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk globálisan tevékenykedő autóipari és ipari beszállító. Több mint 70 éve úttörő kutatásokat és fejlesztéseket végez a mozgás és a mobilitás területén. Innovatív technológiáival, termékeivel és szolgáltatásaival mindig megfelelő partner, ha elektromos mobilitásról, Ipar 4.0-ról, digitalizálásról, megújuló energiákról van szó. Termékportfóliójának részét képezik a motorokba, sebességváltókba és járművekbe gyártott precíziós komponensek és rendszerek.

Csapatukba keresünk jelenleg egy pro-aktív, önálló kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Szimulációs mérnök

Feladatok részletesen:

  • Mechanikai végeselem számítások végrehajtása E-mobility R&D területen
  • Szimulációs módszerek és eljárások kidolgozása és továbbfejlesztése
  • Eredmények előkészítése és prezentálása a megbízó területek felé, szükség esetén megoldási javaslatok kidolgozása
  • Folyamatos, közös együttműködés a projekt tagokkal koncepció fázistól a sorozatgyártásig
  • Aktív részvétel validálási folyamatban

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Legalább 3 éves releváns szimulációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Creo Parametric és ANSYS Workbench vagy ABAQUS CAE ismeret
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • Piacképes tapasztalatnak megfelelő jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. - 14. havi juttatás
  • Negyedéves bónusz
  • Albérlet támogatás/bejárás támogatás
  • Egyszeri költözési támogatás
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy fiatalos, gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari és ipari beszállító cég folyamataiba.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni.

További információk az alábbi elérhetőségen:

Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu