szenior fejlesztési specialista | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27713 / 28644
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A villamosenergia területén kiemelkedő és nagy tekintéllyel bíró partnerünk új kollégával szeretné bővíteni Rendszerirányítás- és piacműködtetés-fejlesztési csapatát.

  • villamosenergia rendszer folyamatos egyensúlyának biztosításában való részvétel
  • átviteli rendszerirányítói feladatok az elosztóhálózatra csatlakozó rugalmassági forrásokkal valamint a piaci alapú hozzáféréssel kapcsolatban
  • szoros együttműködés az elosztói engedélyesekkel
  • a megújuló termelés villamosenergia-rendszerbe történő integrálásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • aktív részvétel hazai és nemzetközi projekt csapatok munkájában
  • érdekképviselet tárgyalásokon és megbeszéléseken
  • projektvezetés és támogatás, megvalósítási tervek szakértői kidolgozása és vizsgálata
  • üzleti folyamatfejlesztési feladatokhoz tartozó informatikai újítások kezdeményezése
  • elemzések, jelentések elkészítése, közreműködés vezetői döntés-előkészítő anyagok összeállításában
  • kapcsolattartás az egyéb piaci szereplőkkel, hazai és nemzetközi partnerekkel

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész-, vagy energetikai mérnök)
  • legalább 3 éves villamosenergia-iparági tapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook);
  • angol tárgyalási szintű nyelvismeret
  • analitikus, rendszerközpontú gondolkodás
  • proaktivitás, problémamegoldó készség
  • precizitás, magas fokú önállóság
  • csapatszellem, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • kiegyenlítő szabályozás, hálózatszámítás és PV integráció témakörében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • lehetőség egy unikális területen egyedi tudás megszerzésére, szakmai fejlődésre
  • szerteágazó, felelősségteljes és izgalmas feladatok
  • kiemelkedő juttatási csomag, stabil munkahely
  • fiatalos csapat és munkakörnyezet
  • home office és rugalmas munkarend
  • laptop és mobiltelefon
  • egyedülálló iparági sportközösség

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu