szakértő villamosmérnök munkavédelmi feladatokkal (építkezési projekt) | tiszaújváros

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
25966 / 26330
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A Thyssenkrupp Industrial Solutions üzletágvezető az ipari üzem- és rendszer-tervezés, építés és szervizelés területén egyaránt. Globális hálózatuk lehetővé teszi, hogy kulcsrakész létesítményeket szállítsanak világszerte.

A cégcsoport jelenlegi magyarországi gigaprojektje az utóbbi évek egyik legnagyobb, közel 420 millárd forintos összértékű beruházása. A projektet a cég EPC fővállalkozóként menedzseli, az építkezésen egyszerre több száz alvállalkozó és 3000 ember egyidejű munkája várható.

Erre a projektre keresünk Villamosmérnök kollégát.

A pozíció fő fókuszában az OHS Menedzser és Mérnökök munkájának a támogatása van, azáltal, hogy az építkezésen felügyeli az alvállalkozók működését és betartatja a munkavdélmi előírásokat, elsősorban a villamossági munkálatok során.

Feladatok:

  • munkavédelmi előírások betartásának folyamatos monitorozása az építkezés villamossági munkálatainál,
  • nem megfelelőségek jelentése,
  • felszerelés ellenőrzése munkavédelmi szempontból,
  • napi jelentés az OSH Vezető felé.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • építkezésen szerzett villamosmérnöki tapasztalattal,
  • releváns munkavédelmi ismeretekkel,
  • középszintű angol nyelvtudással,
  • határozott és magabiztos fellépéssel.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • nem mindennapi tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség,
  • nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége,
  • kiemelkedő juttatási csomag.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal vagy közvetlenül a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre tudja elküldeni.