borász | devecser

posted
contact
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
devecser, veszprém
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
129824 / 21716
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A Világ 100 legjobb borászata közé beválasztott Borászati partnercégünk megbízásából keresünk Borász kollégát.

Amik a feladataid lesznek:

- a borász alá beosztott 4 munkavállaló irányítása
- szoros együttműködés a szőlészet vezetőjével
- döntések előkészítése/meghozatala a szőlőfeldolgozással kapcsolatosan—eszközök, technológiák kiválasztása (fahordó, rozsdamentes acéltartály, egyéb anyagok)
- borkészítés folyamatának teljes koordinálása
- magasminőségű fajtaborok készítése modern, új technológiákkal
- folyamatos kapcsolattartás, konzultáció a borász szaktanácsadóval
- részvétel borkóstolókon, kitelepüléseken, szakmai és marketing rendezvényeken

Elvárások / Requirements

Te vagy a mi emberünk, ha:

- nyitott vagy új dolgokra, fejlődésre, kihívásokra
- angol tárgyalóképes tudásod használható írásban és szóban egyaránt
- MS Office alap szintű (Excel, Word) és jövedéki program ismerettel rendelkezel
- minimum 1 éves borász tapasztalatod van, de lehetsz pályakezdő is, ha az iskolai gyakorlat mély, gyakorlatorientált tudást adott
- felsőfokú borász végzettséged van, előnyt jelent
- B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit kínálunk / Offer

Amit cserébe adunk:

Röviden: szakmai tudás, felelősség, hivatás, stabilitás

Bővebben:
- modern, magas színvonalú borászat tagjává válhatsz egy nagy múlttal rendelkező borászatban
- együtt fogsz tudni növekedni a márkával és a borászatban rejlő lehetőségekkel
- versenyképes jövedelmet kínálunk, egyéb juttatásokkal (belépéstől szolgálati autó, mobiltelefon, laptop)

Munkavégzés helye: Somló hegy

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek kattints a Jelentkezem gombra, csak pár percet vesz igénybe a regisztráció!

Kissné Szilágyi Katalin