értékesítési képviselő | -

posted
contact
dorka bartók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
-, borsod-abaúj-zemplén
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
132665 / 21656
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Nagy múlttal rendelkező, nemzetközi forgalmazó, fejlesztő és gyártó vállalat értékesítési képviselőt keres Szabolcs-Szatmár-Bereg; Hajdú-Bihar; Jász-Nagykun-Szolnok; Heves és Borsod-Abaúj-Zemplén megye területekre.

- Új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése;
- A meglévő ügyfélkapcsolatok megbízható ápolása személyesen és telefonon;
- A vevői észrevételek, az esetleges reklamációk kezelése;
- Kintlévőségek kezelése;
- A megcélzott eladási pontok látogatása;
- Folyamatos nyomon-követés, kapcsolattartás;
- Piaci információk gyűjtése és továbbítása a termékfelelős és beszerzési csapat, illetve az értékesítési vezető felé;
- Az adminisztratív feladatok precíz elvégzése;

Elvárások / Requirements

- Minimum középfokú végzettség;
- Jelenleg is élő ipari B2B
- Minimum 2 éves értékesítői tapasztalat;
- Kiváló kapcsolatteremtő és -építő képesség;
- Jó kommunikációs, problémamegoldó készség;
- Megnyerő, magabiztos fellépés;
- Vevőorientált szemlélet;
- Stabil számítástechnikai ismeretek: MS Office; Excel, Word;
- Érvényes jogosítvány, vezetési tapasztalat;

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés, bónusz;
- vállalati gépkocsi privát használatra is;
- telefon és laptop;
- folyamatos fejlődési lehetőség;

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu