bolti eladó munkalehetőség a repülőtéren! | budapest

posted
contact
valéria dombai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
127928 / 15291
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Társalgási szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk Eladónak!

- A vásárlók kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás
- A napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.)
- Pénztár kezelése

Elvárások / Requirements

- Közép vagy felsőfokú végzettség
- Magabiztos középfokú aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
- Vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, esztétikai érzék
- Segítőkész, lelkes és nyitott személyiség
- Megszakítás nélküli, több műszakos munkarend vállalása

ELŐNY: Kereskedelmi vagy szállodaipari tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben
- Ismert, prémium kategóriás termékek értékesítése
- Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
- Egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi cég nyújtotta biztos háttér

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. Kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő:
Megszakítás nélküli, több műszakos munkarend, teljes munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Dombai Valéria
06 30 966 7786
valeria.dombai@randstad.hu