szerkesztő - riporter | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Marketing / PR
job type
permanent
reference number
25755 / 26072
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Média partnerünkhöz keresünk Szerkesztő - Riporter kollégát.

Információk, háttéranyagok gyűjtése, kutatómunka végzése, téma kiválasztása

Helyi bejelentkezések, riportok, tudósítások, interjúk készítése

Az információk pontosságának, érthetőségének, hírértékének ellenőrzése

Időpontegyeztetés a riport alanyaival, együttműködés a stábbal

Sajtótájékoztatókon való részvétel

Anyagok szerkesztése, vágása, ellenőrzése

Műsor összeállításában való részvétel, szerkesztés

Elvárások / Requirements

Legalább 1 éves tapasztalatod van szerkesztő/riporteri munkakörben

Előny: ha középszintű angol nyelvtudással rendelkezel

Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat

Amit kínálunk / Offer

Támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapat

Sok kihívás

Szakmai fejlődést a szakma legjobbjaitól

Rugalmas munkavégzést

Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidőben

Változatos feladatok

Versenyképes fizetést és egyéb juttatások

Kapcsolattartó / Information

leila.takacs@randstad.hu